wody-stojące

Zalew Wykrot przez ostatnich kilka lat to miejsce rozgrywania GPX okręgu Mazowieckiego jak również bardzo rybne łowisko do połowów amatorskich.
Zalew Amo to doskonały zbiornik do nauki szybkościowego łowienia płoci. Sporadycznie trafiają się tu jednak większe sztuki, które zaskakują nieprzygotowanych wędkarzy i w kilka sekund zrywają delikatne zestawy.
Zalew Szymanowice w ostatnich latach zrobił prawdziwą furorę w zawodniczym środowisku. Równa, piękna i bardzo rybna woda na stałe zagościła do kalendarza GPP i finałów imprez komercyjnych.
Łowisko Zadębie w Skierniewicach to znakomity poligon do połowu płoci i leszczy. W połączeniu z dobrym dojazdem i znakomitym, zawodniczym brzegiem powstał zbiornik wprost stworzony do rozgrywania wielkich imprez.
Jezioro Łacha (Łacha Nowowiejska) to jedno z licznych starorzeczy Wisły położonych na terenie powiatu Otwockiego. Łacha ma połączenie z Wisłą w postaci wąskiego kanału, przez który wpływają różne gatunki ryb podczas wysokiej wody w rzece, co sprawia, że najwyższe wyniki osiągane nad jeziorem padają wiosną jak również wczesną jesienią.
Jezioro Rokola to zbiornik usytuowany w kilku nadwiślańskich miejscowościach. Ciągnie się równolegle do Wisły od miejscowości Nadbrzeż na północy, poprzez Otwock Wielki, by zakończyć się około 1,5 km przed miejscowością Glinki na południu.

Strony