wydarzenia

W miniony weekend ekipa Fishingmanii odwiedziła najważniejsze "wyczynowe" stoiska Rybomanii 2017. Sprawdziliśmy jakie nowości dla zawodników przygotowały firmy: Matchpro, Sensas, Tubertini, Traper i Matrix. Jedno wiemy na pewno - oferta na polskim rynku jest bogata jak nigdy dotąd, a o sukcesie sprzedażowym będą decydowały już niemal wyłącznie prywatne preferencje wędkarzy.
Pod koniec lutego w sklepie Multifishing odbył się pokaz sklepu "Matchpro". Krzysiek Kałużny przygotował dla zwiedzających wyjątkowo szeroką ofertę. Ekipa Fishingmanii postanowiła wybrać i opisać kilka najciekawszych produktów.
Tym razem do Kobyłki z pokazem najnowszej kolekcji sprzętu wyczynowego zajrzała firma Sensas Polska. Spławikowy potentat przygotował na ten rok wiele nowości. Na zwiedzających czekały nowe kosze, tyczki, zanęty i akcesoria.
W dniach 21-23 w Poznaniu odbyły się Targi Wędkarskie Rybomania. Ekipa Fishingmanii postanowiła odwiedzić największą tego typu imprezę organizowaną w naszym kraju. Bliżej przyjrzeliśmy się przede wszystkim spławikowemu sprzętowi wyczynowemu.
2 i 8 marca w Kobyłce odbędą się kolejne pokazy sprzętu wędkarskiego. W pierwszą marcową niedzielę swoje nowości zaprezentuje Sensas. Sześć dni później odwiedzający będą mogli przyjrzeć się produktom m.in. Milo, Matchpro, Bacci, Drennana. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!
W sobotę, 15 lutego w Kobyłce odbył się pokaz firmy Tubertini. Na uczestników czekała masa nowości oferowanych przez nieco zapomnianą na rynku włoską firmę. Dobre wrażenie zrobił przede wszystkim ciekawy design produktów, bardzo ciekawe tyczki o niewielkiej średnicy oraz ogromny repertuar spławików.

Strony